درباره اور دکور

اور دکور راهی آسان تر از هر مسیری برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه ی شما.

همیشه سوالاتی همچون: از کجا شروع کنم برای تغییر دکوراسیون داخلی خونم؟ نزدیکترین فروشگاه دکوراسیون داخلی کجاست؟ از کجا کاغذ دیواری بخرم؟ چه رنگی و چه طرحی به خونم میاد؟ مدل های جدید کاغذ دیواری چیه؟ چقد هزینش میشه؟ پوستر دیواری یا پوستر سه بعدی کجا داره؟ کاغذ دیواری سه بعدی چیه؟ پرده زبرا از کجا میتونم بخرم؟ پارکت و لیمنت چه برندی خوبه؟ و ... .

اینها نمونه سوالاتی هستند که همیشه در هنگام تغییر دکوراسیون داخلی یا حتی خرید کاغذ دیواری های خانه ذهن ما را درگیر می کنند.

همان طور که میدانید اهمیت دکوراسیون داخلی و زیبای خانه ی ما تاثیر مستقیمی بر آرامش و صمیمیت افراد خانه میگذارد. اما برای بهترین انتخاب نمی توان تنها به سلیقه شخصی بسنده کرد، چرا که در بعضی موارد برای انتخاب بهترین گزینه نیازمند اطلاعات تجربی و آکادمیک میباشد.

مجموعه طراحی و دکوراسیون داخلی اور دکور با داشتن کادری مجرب و زبده از بهترین آرشیتکت ها و کارشناسان داخلی، شما را در انتخاب بهترینها یاری می نمایند.

اعزام آرشیتکت به محل شما و پس از برسی خانه شما، شما میتوانید از نظرات کارشناشان ما استفاده نمایید.

و همچنین آلبوم های سیار ما در سرتاسر تهران همیشه در دسترس شما عزیران میباشد، تا شما به راحتی بتوانید به انتخاب انواع کاغذ دیواری پارکت لمینت و کفپوش ها، پوستر دیواری و پوستر سه بعدی، کاغذ دیواری سه بعدی و پرده زبرا بپردازید.

تضمین بهترین قیمت و خدمات پس از فروش از دیگر مزایای اور دکور میباشد.

اگر دنبال یک تغییر خوب در خانه ی خود هستید همین الان با ما تماس بگیرید.

021-476234

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر