کاغذ دیواری نشیمن

در فرهنگ ما ایرانیان و حتی در سایر کشور های شرقی و غربی فضای نشیمن خانه یا همان هال، یکی از گرمترین فضاهای خانه میباشد، چرا که زمان بسیاری در نشیمن خانه با دیگر اعضای خانواده سپری خواهیم نمود. از این سو مهم بودن کاغذ دیواری نشیمن یا همان کاغذ دیواری هال موضوعی غیر قابل انکار میباشد.

کاغذ دیواری نشیمن

اگر خانه را موجودی زنده تشبیه کنیم، قلب تپنده ی آن نشیمن خانه میباشد، کاغذ دیواری نشیمن تاثیری مستقیم بر آرامش افراد خانواده میگذارد، درنتیجه برای انتخاب کاغذ دیواری نشیمن ( هال ) خانه ی خود نیاز به برسی نکات بسیاری است همچون، فضای خانه و متراژ آن، نحوه چیدمان و سبک خانه و ... میباشد.

از پیشنهاد اور دکور نیز برای انتخاب بهترین کاغذ دیواری نشیمن میتوان به استفاده از طرح های ساده تر و رنگ های گرم، برای ایجاد آرامش و صمیمیت و سن و سال افراد خانواده و توجه به نور فضای نشیمن شما اشاره نمود.

کاغذ دیواری نشیمن

در مجموعه دکوراسیون داخلی اور دکور بخش کاغذ دیواری نشیمن به سه دسته ی کاغذ دیواری نشیمن مدرن و کاغذ دیواری نشیمن کلاسیک و کاغذ دیواری پشت تلویزیون تقسیم گشته است.

شما میتواند پس از برسی و مشاهده کاغذ های دیواری نشیمن با بخش مشاوره اور دکور تماس گرفته و کارشناسان ما در محل شما، شما را در انتخاب بهترین مدل کاغذ دیواری یاری نمایند.

 

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر