کاغذ دیواری قابل شستشو

نکاتی بسیاری در انتخاب کاغذ دیواری دخیل میباشند. و بسیاری از موارد آن بستگی به سلیقه شخصی شما و دکوراسیون داخلی خانه شما دارد، ولی نکته ای که بسیار مهم و با اهمیت میباشد انتخاب کاغذ دیواری قابل شستشو میباشد.

کاغذ دیواری قابل شستشو

امروز ابتدا به چند سوال و برسی کاغذ دیواری قابل شستشو خواهیم پرداخت و در ادامه آلبوم های کاغذ دیواری قابل شستشو، در مجموعه کاغذ دیواری اور دکور را به شما معرفی مینماییم.

چرا کاغذ دیواری باید قابل شستشو باشد؟

اهمیت این موضوع را با یک مثال ساده پاسخ میدهیم. دلیل اصلی انتخاب کاغذ دیواری برای دیوارها، جهت ایجاد زیبایی بیشتر و همخوانی بالاتر چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه و یا محل کار خود میباشد، حال اگر با گذشت زمان کاغذ دیواری همچون دیگر سطوح خانه جرم و گرد و خاک بگیرند و دیگر نتوانیم آنها را بشوریم هرگز شکوه و زیبایی اولیه را در خانه ما نمی دهد و قطعا از اینکه چرا کاغذ دیواری قابل شستشو را انتخاب نکردیم پشیمان خواهیم شد.

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو چگونه است؟

این موضوع بسته به آلبوم کاغذ دیواری مورد انتخاب شما دارد، ولی در مجموع قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو نسبت به کاغذ دیواری های که این کارایی را ندارند بالاتر است اما با توجه به تنوع محصولی در هر رنج قیمتی (حتی در دسته کاغذ دیواری ارزان) میتوانید آلبوم های کاغذ دیواری قابل شستشو را بیابید و لازم نیست نگران این موضوع باشید.

چرا بعضی از کاغذ دیواری ها قابلیت شست و شو را دارند و برخی نه؟

کاغذ دیواری قابل شستشو در پایان مراحل ساخت یک لایه محافظ بر رویه کار پاشیده میشود این موضوع آنها را در برابر نفوذ آب در هنگام شستن مقاوم میسازد همانند کاغذ دیواری نانوون.

عمر کاغذ دیواری کاغذ دیواری قابل شستشو چقدر است؟

کاغذ دیواری های با قابلیت شست و شو به مراتب بالا تر از کاغذ دیواری های که این قابلیت را ندارند. به طور میانگین با توجه به کیفیت آلبوم انتخابی بین 10 تا 20 سال میباشد.

مدل کاغذ دیواری قابل شستشو چگونه است؟

تنوع طرح و مدل کاغذ دیواری قابل شستشو بدلیل توان و تحمل بالاتر و گراماژ بالاتر در مراحل ساخت بیشتر از کاغذ دیواری های معمولی میباشد.

کاغذ دیواری قابل شستشو

تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری قابل شستشو؟

امروزه کمتر خط تولید کاغذ دیواری میباشد که به تولید کاغذ دیواری غیر قابل شست و شو بپردازد. فراموش نکنید تولید کاغذ دیواری قابل شستشو یک معیار مهم در دنیا میباشد.

کاغذ دیواری قابل شست و شو در چه بخش های در خانه کاربرد دارد؟

با توجه به این که کاغذ دیواری را میتوان شست شما میتوانید در هر فضایی از جمله به عنوان کاغذ دیواری پذیرای، کاغذ دیواری نشیمن، کاغذ دیواری اتاق خواب و حتی کاغذ دیواری سقف استفاده نمایید.

کاغذ دیواری قابل شستشو

گروه کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی اور دکور ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری قابل شستشو در هر رنج قیمتی میباشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر