کاغذ دیواری فیلتر

در دکوراسیون داخلی فیلتر ها شامل فضاهای همچون راه رو ها، دیوارهای جدا کننده کوچک و گاهاً به ستون ها گفته میشود. که در علم معماری بسیار مهم بوده اند، ولی متاسفانه از دید ساکنان خانه این مکان ها از اهمیت خاصی برخوردار نیست و به آنها توجه خاصی نمی کنند. غالباً به فیلترها فضاهای پرت گفته میشود، که در حالت عادی بسیار سرد و بی روح بوده، با توجه به اینکه فیلتر ها پر رفت و آمد ترین بخش خانه میباشند، نقطه ی کور خانه به حساب می آیند. جالب آنکه، شما میتوانید با استفاده از کاغذ دیواری فیلتر و انتخاب طرح ها و رنگهای مناسب فیلتر خانه ی خود را زنده و گرم نشان دهید و زیبایی خاصی را برای خانه خود به ارمغان بیاورید.

کاغذ دیواری فیلتر

کاغذ دیواری فیلتر معمولاً با رنگ کاغذ دیواری پذیرایی هم خوانی دارد و با توجه به فضای آن میتوان در حالت های خاصی آن را استفاده نمود.

برای مثال اگر راه رو فیلتر خانه شما باریک و کم ارتفاع باشد، با استفاده از طرح های کاغذ دیواری راه راه عمودی و رنگبندی روشن میتوانید راه رو را دلباز تر و مرتفع تر نشان دهید و همچنین هارمونی رنگی یکسانی در خانه ایجاد نمایید و یک فضای کاملا متماییز با کاربردهای مختلف و ایده های جالب و سلیقه ای در دکوراسیون چیدمان آن به وجود آورید.

کاغذ دیواری فیلتر

ما در اور دکور کاغذ دیواری فیلتر را به دو دسته ی کاغذ دیواری راه رو و کاغذ دیواری پارتیشن تقسیم بندی نموده ایم. حال شما عزیزان میتوانید با توجه به نظرات کارشناسان و آرشیتکت های مجموعه دکوراسیون داخلی اور دکور و سلیقه شخصی خود به انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای فیلتر خانه ی خود اقدام نمایید.

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر