کاغذ دیواری سه بعدی

این روزها استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در صنعت دکوراسیون داخلی بسیار رواج پیدا کرده و هر روزه به طرف داران آن اضافه میگردد.

 کاغذ دیواری سه بعدی

همان طور که از اسم کاغذ دیواری سه بعدی پیدا است، بعدی فراتر به دید شما اضافه می گردد، که باعث می شود شما در هنگام نگاه کردن به طرح کاغذ دیواری احساس وجود عمق و یا برجستگی در آن کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی معمولا از طرح ها و اشکال هندسی و بازی با سایه ها بر روی کاغذ دیواری تشکیل شده اند، جالب آنکه تصاویر خاص همچون طبیعت و عکس منظره ها و غیره، جایی در کاغذ دیواری سه بعدی ندارند و اگر به دنبال تصاویری از این قبیل به صورت سه بعدی میباشد باید به بخش پوستر سه بعدی در بخش پوستر در همین وبسایت مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی را میتوان در هر نوع مکانی اعم از تجاری و یا مسکونی و انواع اتاق ها استفاده نمود و با استفاده از این نوع کاغذ دیواری فضای متمایز در دکوراسیون داخلی خود ایجاد کنید.

نکته جالب توجه دیگر درباره کاغذ دیواری سه بعدی این است که با توجه به انعطاف پذیری آن میتوان آن را در هر فضای استفاده نمود و فقط نیازمند یک دیوار مسطح و نسبتاً بزرگ است. همان طور که گفته شد کاغذ دیواری سه بعدی رعایت روند تکرار یک طرح و یا شکل هندسی با ترکیب رنگ و سایه های آن میباشد که جلوه ی خاصی به فضای استفاده شده از آن میدهد اما با این حال در هنگام انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی باید به نکاتی همچون کاربری محل استفاده از آن (تجاری،مسکونی)، رنگ بندی دیگر دیوارها، نور گیری فضای داخلی ( برای کاربری مسکونی) و یا نوع نورپردازی (کاربری تجاری) توجه نمود.

لازم به ذکر است در اور دکور کاغذ دیواری سه بعدی به سه دسته ی تجاری، طرح های هندسی و کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب تقسیم بندی گشته است.

حال با توجه به این نکات میتوانید به انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی خود در مجموعه دکوراسیون داخلی اور دکور بپردازید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر