کاغذ دیواری سقف

این روزها کاغذ دیواری سقف یا همان کاغذ دیواری سقفی راهی جدیدی به جای رنگ آمیزی سقف میباشد. بخش گسترده ای در خانه که شاید زیاد از دید ساکنان خانه مورد توجه قرار نگیرد اما به خودی خود میتواند نقش مهمی در زیبا سازی و نور پردازی خانه ی شما داشته باشد. کاغذ دیواری سقف را میتوان پوششی از هر لحاظ بهتر و ماندگارتر نسبت به سایر سبک های پوششی سقف دانست.

کاغذ دیواری سقف

از محاسن دیگر این کاغذ دیواری میتوان به پوشش کامل کامل ترک ها و در بعضی موارد به پنهان سازی سایه ی تیر آهن های استفاده شده در سقف و همچنین نصب راحت و عدم وجود بوی تند رنگ تا مدتها اشاره نمود.

بر خلاف باور اشتباه بسیاری از افراد باید گفت که قیمت کاغذ دیواری سقف نسبت به رنگ آمیزی کم هزینه تر بوده و از لحاظ محیطی، زیبایی منحصر به فردی را به خانه ی شما میدهد.

کاغذ دیواری سقف

از ویژگی های بارز کاغذ دیواری سقفی میتوان به طول بیشتر کاغذ و سبک تر بودن آن و ساده تر بودن مدل های طرح دار کاغذ سقفی، نسبت به سایر کاغذ دیواری ها نام برد .

نمونه و مدل های کاغذ دیواری سقف در انواع طرح دار و ساده به رنگ های سفید و روشن خلاصه میگردد، همچنین در مجموعه دکوراسیون داخلی اور دکور در بخش کاغذ دیواری سقف به همین دو دسته یعنی کاغذ دیواری سقف طرحدار و کاغذ دیواری سقف ساده تقسیم بندی گشته است.

کاغذ دیواری سقف

دو نکته مهم که از لحاظ دیدگاه دکوراسیون داخلی در انتخاب کاغذ دیواری سفقی باید به آن توجه نمود، متراژ خانه و میزان نور خانه میباشد. کارشناسان ما، شما را در انتخاب بهترین ها یاری میرسانند. با ما در تماس باشید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر