کاغذ دیواری ساده

یکی از پرفروش ترین مدل های کاغذ دیواری، کاغذ دیواری ساده میباشد.

سادگی طرح، تک رنگی و یا چند رنگی در کاغذ دیواری ساده از دلایل اصلی انتخاب این مدل از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی میباشد.

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده را میتوان در هر فضایی استفاده نمود و با بازی رنگ ها زیبایی غیر قابل وصفی را در خانه و یا محل کار خود ایجاد نمایید.

کاغذ دیواری ساده، اکثرا با طرح های کوچک یک دست با چیدمانی مرتب  و پر تکرار ارائه میگردد و با طیف گسترده تک رنگی و یا چند رنگی به سادگی میتواند مطابق هر نوع سلیقه ای قرار بگیرد.

کنتراست رنگی (تضاد رنگی) یکی از جذاب ترین و خیره کننده ترین طرح های امروز کاغذ دیواری ساده میباشد.

کاغذ دیواری ساده

جنس کاغذ دیواری ساده قالباً PVC میباشد، ولی در نمونه های کاغذ دیواری نانوون و دیگر مدل های کاغذ دیواری نیز تولید میگردد.

سادگی و تنوع رنگی در کاغذ دیواری ساده میتواند آن را برای هر فضایی مناسب سازد، در نتیجه شما به راحتی میتوانید آن را با انواع کاغذ دیواری طرح دار (طرح اصلی) استفاده نمایید.

از موارد استفاده کاغذ دیواری ساده میتوان به ویترین فروشگاه ها، غرفه ها، راهرو ها و کاغذ دیواری اتاق خواب و حتی کاغذ دیواری پذیرای و نشیمن هم اشاره نمود.

کاغذ دیواری ساده

اگر طرح های شلوغ در کاغذ دیواری به شما احساس خوشایندی نمی دهد به سادگی میتوانید از کاغذ دیواری ساده به عنوان کاغذ دیواری جایگزین استفاده نمایید و دیگر نگران این موضوع نباشید. با انتخاب درست کاغذ دیواری ساده شما میتوانید هر فضایی تحت تاثیر تنوع رنگی خود قرار دهید.

در پایان میتوان گفت سادگی و تنوع رنگی در کاغذ دیواری ساده هیچگونه محدودیتی برای کاربرد آن به جا نمیگذارد و شما به سادگی میتوانید در هر فضایی از آن مطابق سلیقه ی خود استفاده نمایید.

گروه کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی اور دکور مجموعه ای از انواع آلبوم های کاغذ دیواری ساده را گردآوری نموده است، تا شما عزیزان به راحتی بتوانید به انتخاب کاغذ دیواری مورد علاقه ی خود بپردازید.

جهت دیدن آلبوم ها و مدل های کاغذ دیواری مورد نظر خود ما تماس حاصل فرمایید.

021-476234

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر