کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری ارزان

شاید برای ما سوال باشد که کاغذ دیواری ارزان قیمت چه تفاوت های با دیگر کاغذ دیواری ها دارد. هر آلبوم کاغذ دیواری با توجه به تنوع متریال ساخت (کاغذ دیواری نانوون و یا PVC) و گراماژ و طرح های آن قیمت گذاری میشود.

علاوه بر موارد بالا قیمت کاغذ دیواری غیر قابل شستشو از کاغذ دیواری قابل شستشو ارزان تر میباشد.

اما خیلی از موارد دیگر هستند که باید به آن توجه نماییم، امروز در بخش کاغذ دیواری ارزان اور دکور میخواهیم به برخی از این موارد اشاره نماییم و تعدادی از بهترین کاغذ دیواری ارزان قیمت را به شما معرفی نماییم، و از مزایا و معایب آنها بگوییم.

همان طور که گفتیم نوع کاغذ و متریال آن ارتباط مستقیمی با قیمت کاغذ دیواری دارد. و در این که هیچ ارزانی بی حکمت نیست جای شکی نیست اما این دلیل نیست که هیچ کاغذ دیواری ارزانی را نمیتوان در صنعت دکوراسیون داخلی استفاده نمود.

کاغذ دیواری ارزان

معمولا رنج کاغذ دیواری های ارزان قیمت 15 هزار تومان تا 99 هزار تومان میباشد. یعنی اگر هر رول را 5 متر محاسبه نماییم هر متر مربع کاغذ دیواری ارزان ما بین 4 هزار تومان تا 20 هزار تومان خواهد بود (البته هزینه نصب هم باید جدا گانه حساب گردد).

حال ما کاغذ دیواری ارزان را به 3 دسته کاغذ دیواری ارزان قیمت 15 تا 45 هزار تومانی (خیلی ارزان) و دسته کاغذ دیواری ارزان 45 تا 75 هزار تومانی (متوسط و ارزان) و 75 هزار تومان تا 99 هزار تومان (ارزان و با کیفیت) دسته بندی می نماییم.

1- کاغذ دیواری خیلی ارزان:

در اکثر موارد غیر قابل شستشو میباشند و در صورت لک دار شدن آن قطعا زیبای اولیه خود را از دست خواهد داد و شما را از خرید آن پشیمان می سازد، علاوه بر بحث شست و شو این کاغذ دیواری ها در هنگام نصب بسیار آسیب پذیر میباشد و به سختی نصب میگردند و پس از نصب هم بسیار سخت تر از دیوار پاک سازی میشوند این مدل از کاغذ دیواری ارزان مناسب غرفه های چند روزه میباشد و هرگز گزینه خوبی برای دکوراسیون داخلی منزل شما نمیباشد.

2- کاغذ دیواری قیمت متوسط و ارزان:

گزینه به مراتب بهتر از از کاغذ دیواری خیلی ارزان میباشد، با نصبی راحت تر و زیباتر. کلیه کاغذ دیواری ارزان (قیمت متوسط) در مجموعه اور دکور قابل شستشو میباشند و دیگر نگران این موضوع نباشید.

3- کاغذ دیواری ارزان و کیفیت بالا: کاغذ دیواری های در رنج قیمتی 75 هزار تومان تا 99 هراز تومان تنها به دلیل برند نبودن و یا گاهاً گراماژ پایین، با این قیمت ارائه میگردد، اما در زمینه شست و شو و راحتی نصب و ماندگاری همچون کاغذ دیواری های با قیمتی بالا تر از خود میباشند.

کاغذ دیواری ارزان

لازم به ذکر است در دنیای کاغذ دیواری ارزان قیمت گاهی برخی برند های گران قیمت هم دیده میشود.به دلیل استوک بودن ( موجودی پایین کاغذ دیواری در انبار) و تعداد کم رول ها و تنوع رنگی پایین در دسته کاغذ دیواری ارزان قیمت قرار میگیرند و شما عزیزان میتوانید در دسته کاغذ دیواری حراجی اور دکور آنها را مشاهده نمایید.

در پایان کاغذ دیواری ارزان و با کیفیت گزینه ای مناسب برای ترکیب با کاغذ دیواری های گران قیمت میباشند. از دیگر موارد مصرف این کاغذ دیواری میتوان به کاغذ دیوای فیلتر و یا کاغذ دیواری اتاق خواب اشاره نمود.

مجموعه کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی اور دکور مجموعه ای از انواع کاغذ دیواری ارزان و با کیفیت را در این بخش گرد آوری نموده است لازم به ذکر است تمامی کاغذ دیواری های ارزان قیمت این مجموعه تست های کیفیتی خود را پشت سر گذاشته اند و بهترین ها در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر