کاغذ دیواری اتاق خواب

نکاتی مهم در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب:

تنوع در طرح کاغذ دیواری اتاق خواب و مدل کاغذ دیواری اتاق خواب شاید برای بسیاری از ما تصمیم گیری را سخت سازد.

اما با توجه به چند نکته کلیدی و حساس در اتاق خواب خود میتوانید ابتدا بهترین دسته از مدل کاغذ دیواری اتاق خواب مورد نیاز خود را پیدا نموده و پس از آن با توجه به سلیقه شخصی خود به راحتی کاغذ دیواری اتاق خواب خود را انتخاب نمایید.

کاغذ دیواری اتاق خواب

برخی از پیشنهاد های اور دکور در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب:

1.ابعاد اتاق خواب: اگر اتاق خواب شما کوچک است هرگز از کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح های بزرگ استفاده نکنید زیرا فضای اتاق شما را کوچکتر نشان میدهد.

2-نور اتاق: برای اتاق های کم نور کاغذ دیواری روشن و برای اتاق های پرنور کاغذ دیواری تیره ( اما نه در کل اتاق ) پیشنهاد میگردد. فراموش نکنید استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب با رنگ پس زمینه تیره، برای اتاق های که فاقد نور طبیعی میباشند به صورت پوشش کامل دیوارها، سبب میگردد تاریکی در اتاق شما حکم فرما شود. اما در عین حال میتوانید با استفاده آن بر روی دیوار اصلی و مقداری نور پردازی، از آن به نفع خود استفاده نموده و کنتراست رنگی زیبایی ایجاد نمایید.

3-دکوراسیون داخلی و چیدمان اتاق: برای مثال اگر چیدمان اتاق خواب شما به صورت مدرن میباشد، شما میتوانید با استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب مدرن زیبایی اتاق خواب خود را دو چندان کنید.

4-سن افراد: همیشه در هنگام استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب به سن افراد ساکن در اتاق دقت فرمایید، چرا که این موضوع از لحاظ روانشناختی تاثیر مستقیم بر افراد میگذارد. فراموش نکنیم انسان های به طور متوسط یک سوم از عمر خود را در خواب سپری میکنند و این زمان در کودکان و افراد سالمند بیشتر است و زمان بیشتری را در اتاق خواب خود میگذرانند.

5-تفاوت سلایق: هرگز از تفاوت طرح و رنگبندی کاغذ دیواری اتاق خواب ها در هر اتاق با یکدیگر هراس نداشته باشید، بگذارید هر اتاق حس و حال افراد ساکن به خود را بدهد و همچنین به افراد خانواده این احساس را بدهید مکانی در خانه وجود دارد که مختص به آنها بوده تا احساس آرامش بیشتری نمایند.

مجموعه دکوراسیون داخلی اور دکور ارائه دهنده انواع مدل کاغذ دیواری اتاق خواب به همراه مشاوره حضوری در محل شما توسط زبده ترین آرشیتکنت های دکوراسیون داخلی در خدمت شما عزیزان میباشد.

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر