پرده

یکی از تاثیر گذارترین و در دیدترین بخش های خانه شما در دکوراسیون داخلی، پرده خانه ی شما میباشد.

پرده

 

حالت و مدل پرده و کاغذ دیواری در خانه شما میتواند زیبای فضای داخلی را در خانه شما دو چندان سازد و به آن جلال و شکوه بی همتایی ببخشد، برای مثال استفاده از پرده پذیرایی در پذیرایی خانه شما.

پرده در هر بخش از خانه که دارای پنجره باشد قابل استفاده است و با توجه به فضای داخلی خانه در مدل و رنگبندی، با یک دیگر متفاوت میباشند.

پرده

پرده ها را میتوان با توجه فضای استفاده از آن به دسته های همچون پرده پذیرایی، پرده نشیمن، پرده اتاق خواب و اتاق ها، پرده آشپز خانه، پرده اداری و تجاری، تقسیم بندی نمود که میتوان هر یک از این دسته ها را با توجه به مدل پرده، سبک و جنس آن و همچنین تطابق با فضای داخلی  انتخاب نمود.

در ادامه مدل های پرده را هم میتوان به دسته های همانند پرده زبرا، پرده حریر،پرده مخمل، پرده تصویری، پرده کرکره ای فلزی، پرده کرکره ای چوبی، پرده شید، پرده بامبو، پرده پارچه ای، پرده لوردراپه و ... تقسیم بندی نمود، که هر یک از آنها با توجه به فضای مورد نیاز و کاربرد آن در طرح ها و رنگ های متنوعی عرضه میگردد.

از نکات مهم در انتخاب پرده، توجه به فضای داخلی برای انتخاب سبک پرده مدرن و یا پرده کلاسیک با توجه به چیدمان خانه و رنگبندی دکوراسیون داخلی و در انتها سلیقه ی شخصی میتوان اشاره نمود، که باید به همه ی این موارد در هنگام انتخاب پرده دقت نماییم.

مجموعه دکوراسیون داخلی اور دکور ارائه دهنده انواع جدیدترن مدل پرده از جمله پرده زبرا با کادری مجرب و حرفه ای و استفاده از نظرات آرشیتکت های زبده، شما را در انتخاب بهترین پرده با توجه به فضای داخلی خانه ی شما یاری می نماید.

شما میتوانید با تماس با بخش  پرده کلیه آلبوم های پرده اور دکور را در محل خود مشاهده نمایید و پرده مورد نظر خود را با بهترین قیمت سفارش دهید.

021-476234

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر