قیمت کاغذ دیواری

شاید این موضوع فکر شما را به خود مشغول کرده باشد که چرا قیمت کاغذ دیواری بطور غیر منتظره ای از هر آلبوم و برند تا آلبوم و برند بعد متفاوت می باشد.
دلیل این تفاوت قیمت در کاغذ دیواری چیست؟

قیمت کاغذ دیواری


قیمت کاغذ دیواری به نکات بسیاری بستگی دارد که امروز با یکدیگر به بررسی آن می پردازیم.

1- جنس کاغذ دیواری:

یکی از تاثیرگذارترین علت بر قیمت کاغذ دیواری جنس کاغذ دیواری می باشد.

انواع کاغذ دیواری را می توان به لحاظ جنس و یا متریال آن، دسته بندی نمود. کاغذ دیواری های موجود در بازار کشور عزیزمان بیشتر به دو دسته، کاغذ دیواری نانوون و کاغذ دیواری PVC تقسیم بندی می گردد.
که به لحاظ قیمت کاغذ دیواری نانوون از کاغذ دیواری PVC به مراتب از قیمت بالایی برخوردار است، اما این نکته را هم نباید فراموش کرد که در برخی موارد کاغذ دیواری های PVC از کاغذ دیواری های نانوون هم گران تر بوده است. ولی در مجموع می توان اذعان نمود قیمت کاغذ دیواری نانوون در اکثر موارد بالاتر از مدل های کاغذ دیواری pvc میباشد.

2- گراماژ کاغذ دیواری:

قطعا وقتی کلمه گراماژ به گوش ما میرسد، به وزن کاغذ دیواری فکر میکنیم، و این کاملا درست است. از کاغذ دیواری هایی با گراماژ بالا، به سادگی می توان دریافت از قیمت بالایی هم برخوردار هستند. ولی این نکته را فراموش نکنید که کاغذ دیواری های نانوون به سبک معروف هستند، پس جنس کاغذ دیواری را قبل از هر چیزی باید در نظر گرفت و بعد به گراماژ آن توجه نمود.

3- طرح کاغذ دیواری:

طرح کاغذ دیواری، یکی از موارد دیگر و تاثیرگذار بر قیمت کاغذ دیواری میباشد. طرح های برجسته و درهم تنیده شده ی کاغذ دیواری را با مقیاس میکرون محاسبه میکنند. پس هر چه برجستگی کاغذ دیواری از میکرون بالا تری برخوردار باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

4- میزان کار بر روی کاغذ دیواری:

برخی کاغذ دیواری ها به دلیل داشتن طرح های خاص و دوخت زمان بیشتری را برای تولید به خود اختصاص می دهند. از این رو این دسته از کاغذ دیواری ها را می توان در قسمت کاغذ دیواری های گران قیمت و لوکس قرار داد. که این موضوع باعث میشود، قیمت کاغذ دیواری های لوکس نسبت به سایر کاغذ دیواری ها بیشتر باشند.

5- کاغذ دیواری های برند:

دیگر بر کسی پوشیده نیست که برخی از برندهای موجود در دنیا به دلیل معروفیت و کیفیت کاری از قیمت بیشتری برخوردار هستند برندهای که اکثرا در انحصار کشورهای اروپایی و آمریکایی میباشد.

6- ابعاد کاغذ دیواری:

ابعاد هر کاغذ دیواری به طور استاندارد 53سانتی متر در 10متر، در مجموع 5.3مترمربع میباشد، اما این موضوع در تمام برندهای کاغذ دیواری یکسان نبوده و ابعاد برخی از کاغذ دیواری ها 7مترمربع و گاها 16مترمربع میباشد. و این خود دلیلی واضح بر گران تر بودن قیمت این کاغذ دیواری ها نسبت به دیگر برند ها میباشد.

 7- کاغذ دیواری های خاص و یا کاغذ دیواری های لوکس:

قطعا اگر از چیزی کم باشد(اصطلاح کمیاب باشد) و یا بر عکس این موضوع، بر قیمت آن تاثیر مستقیم میگذارد، این موضوع در قیمت کاغذ دیواری هم صدق میکند.

کاغذ دیواری های با برند خاص و کمیاب با ارزش چند میلیون تومانی در بازار دنیا و ایران نیز یافت میشود. عمدتا این کاغذ دیواری ها از الیاف خاص طبیعی و یا مصنوعی به صورت دستی و یا ماشینی ساخته شده اند و این خود بر قیمت کاغذ دیواری تاثیر گذار میباشد.

نکته حائز اهمیت این است که قیمت کاغذ دیواری در هر بازه ای قیمتی میتواند دارای تنوع و گستردگی بسیاری باشد و هر نوع سلیقه ای را به خود جلب نماید.

گروه دکوراسیون داخلی اور دکور مجموعه ای متنوع از انواع کاغذ دیواری با بهترین قیمت برای شما عزیزان گرد آوری کرده است تا شما عزیزان بتوانید به سادگی حتی در خانه ی خود همگام با نظرات کارشناسان ما به انتخاب کاغذ دیواری مورد علاقه ی خود بپردازید و قبل از خرید قیمت کاغذ دیواری خانه خود را به سادگی برآورد کنید.

قیمت کاغذ دیواری

 

قیمت کاغذ دیواری در مجموعه اور دکور از ارزان ترین کاغذ 30.000 تومان تا گرانترین کاغذ 1.700.000 تومان برای هر رول میباشد.

برای مشاهده کلیه محصولات کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی اور دکور بر روی کلمه ی "محصولات" کلیک نمایید و یا با شماره تلفن 476234-021 تماس حاصل فرمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر