طرح کاغذ دیواری

میلیون ها طرح و شکل در دنیای ما وجود دارد که هر کدام معنا و سبک مخصوص به خود را دارد. چندین طرح کاغذ دیواری در بازار صنعت دکوراسیون داخلی وجود دارد که در اصلی ترین تقسیم بندی میتوان به طرح کلاسیک و طرح مدرن اشاره نمود اما این پایان ماجرا نمیباشد.

طرح های کاغذ دیواری بسیاری در زیر مجموعه ی این دو دسته قرار میگیرند. بشر همیشه به دنبال تنوع در سبک زندگی و خلق جدید ترین ها میباشد. امروزه هم هزاران طرح کاغذ دیواری موجود میباشد، که به برخی از آنها اشاره می نماییم.

طرح کاغذ دیواری

طرح کاغذ دیواری داماسک: این طرح از کاغذ دیواری دارای دسته گلهای تاج شکل بزرگ و کوچگ، همراه با سایه میباشد. که به صورت متقارن در کنار هم ایجاد شده اند.

کاغذ دیواری طرح گل: مدلی دیگر از طرح های کاغذ دیواری طرح گل میباشد. گاها طرح های گل بر روی این کاغذ دیواری، در کنار یک دیگر با اشکال بزرگ و کوچک و تنوع رنگی شاد گرم و یا سرد ایجاد میگردد.

طرح اشکال هندسی: نوعی دیگر از طرح کاغذ دیواری اشکال هندسی میباشد، که این روز ها طرفداران بسیاری را برای خود جذب نموده است. قالبا این کاغذ دیواری در چند رنگ ساده و متنوع با اشکال هندسی پر تکرار ارائه میگردد.

طرح کاغذ دیواری

طرح پوستر سه بعدی: پوستر نمونه دیگر از طرح کاغذ دیواری میباشد که طرح های آن شامل تصاویر واقعی و یا ترسیمی میباشد، که در قالب سه بعدی ارائه میگردد. پوستر های سه بعدی در صف اول انتخاب دیوار پوش ها قرار دارند، زیرا میتوانند زیبایی منحصر به فردی را در فضای خانه و یا دفتر شما ایجاد نمایند. 

طرح کاغذ دیواری ساده: این طرح از کاغذ دیواری نیازی به معرفی ندارد اما از ویژگی های بارز کاغذ دیواری ساده میتوان به تنوع رنگی بینظیر آن و قیمت مناسب اشاره نمود.

طرح کاغذ دیواری سه بعدی: کاغذ دیواری سه بعدی را میتوان پر طرفدار ترین نوع کاغذ دیواری بازار دانست. زیرای طرح های سه بعدی آن میتواند هر کسی را متحیر سازد. قالبا این کاغذ دیواری را بر روی دیوار های اصلی و در یک وجه از خانه و یا دفتر کار استفاده می نمایند.

 طرح کاغذ دیواری

مجموعه کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی اور دکور ارائه دهنده انواع طرح های جدید کاغذ دیواری بهترین قیمت در تهران و ایران میباشد. جهت بازدید حضوری آلبوم ها با ما تماس بگیرید 476234-021.

 

 

1مجموع 1 محصول
  • کاغذ دیواری طرح آجر

    کاغذ دیواری طرح آجر

    قابل شستشو، پی وی سی، نانوون، الیاف طبیعی، ابعاد رول ها 5 تا 16 متری، بسته به برند، طرح آجری، کلاسیک و مدرن.

1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر