تابلو نقاشی

تابلو های نقاشی میتوانند جلوه ویژه‌ای به دیوارهای خانه ما بدهند دیواری را مجسم کنید تابلو نقاشی زیبا در مرکز آن همچون نگین یک انگشتر الماس می درخشد.

تابلو نقاشی اور دکور مرکز فروش تابلو نقاشی ارزان قیمت در تهران:

تابلو نقاشی

شاید به دلیل گران بودن آثار های نقاشی از خرید تابلو نقاشی صرف نظر کنیم، اما امروز در مجموعه اور دکور بخش فروش تابلو نقاشی ما این نوید را به شما میدهیم که می‌توانید تابلوهای نقاشی مورد علاقه خود را به سادگی با همان ابعاد اصلی و با قیمتی بسیار ارزان و مناسب تهیه نمایید.

قبل از خرید تابلو نقاشی باید شناختی مختصر نسبت به انواع آن داشته باشید. در بخش فروش تابلو نقاشی اور دکور میخواهیم نگاهی کوتاه به انواع سبک های تابلوی نقاشی داشته باشیم.

برخی از سبک های تابلوی نقاشی:

1- تابلو نقاشی رئالیسم:

سبک رئالیسم یا همان نقاشی واقع گرایانه یکی از سبک های تابلو های نقاشی می باشد.

تابلو نقاشی های رئالیسم توجه خاصی را به حقیقت و راستی در موضوع به صورت واقع گرایانه و بدون کم و کاستی دارند، همچون نمایش بدی ها و خوبی ها. در تابلو نقاشی های رئالیسم طبیعت و واقعیت حقیقی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

تابلو نقاشی 

2- تابلو نقاشی امپرسیونیسم:

امپرسیونیسم به معنای برداشت گرایی می باشد، در تابلو نقاشی امپرسیونیسم نقاش با کمک لخته های رنگ و بازی لرزش های نور خورشید بر روی آن، تصویری را از برداشت خود از یک واقعه دیداری و زودگذر خلق مینماید. در تابلو نقاشی های امپرسیونیسم هر موضوعی می‌تواند به تصویر کشیده شود و نقاشی نمایشگر برداشت درونی نقاش می باشد.

تابلو نقاشی 

3- تابلو نقاشی پوینتیلیسم:

پوینتیلیسم همان سبک نقاشی نقطه ای می باشد که با قرار گرفتن نکته های کوچک به صورت نقطه چین از رنگ خالص در کنار یکدیگر یک تصویر را نمایش می دهند. تابلو نقاشی پوینتیلیسم در ابتدا جهت تمسخر نقاشی هنرمندان به وجود آمد اما امروزه دیگر آن بار تمسخر از آن حذف گشته است.

تابلو نقاشی 

4- تابلو نقاشی هنر خام:

سبک هنر خام به Art Brut نیز معروف می باشد که به گونه‌ای نمایانگرهنری ابتدایی و کودکانه میباشد، تابلو نقاشی هنر خام غالباً مربوط به نقاشان غیر حرفه ای و خاص همچون خط خطی های بیماران روانی زندانی ها و کودکان می باشد، که می توانند عواطف احساسات و دیدگاه‌های خود در یک تابلو نقاشی به تصویر بکشند.

تابلو نقاشی 

5- تابلو نقاشی کوبیسم:

کوبیسم سبکی از نقاشی می باشد که بر گرفته از اشکال هندسی می باشد جالب آنکه کلمه کوبیسم از واژه ی Cube گرفته شده است به معنای مربع. نقاشان سبک کوبیسم در تلاشند دیدگاه خود را از یک پدیده از زاویه ای جدید به صورت رئالیسم مفهومی و دو بعدی در قالب اشکال هندسی بر روی تابلوی نقاشی خود به روایت تصویر دربیاورند.

تابلو نقاشی 

6- تابلوی نقاشی مدرنیسم:

مدرنیسم را می‌توان همان نوگرایی و تجدد در تابلوهای نقاشی دانست رونمایی از مفهوم مدرنیته در دنیایی هنر در قالب تابلوهای نقاشی زیبا. برای درک بهتر تابلو نقاشی مدرنیسم می توان گفت این پدیده از نقاشی دقیقا مخالف سبک تابلو نقاشی رئالیسم می باشد محوریت آن نمایش تصویری نو و جدید میباشد.

تابلو نقاشی 

7- تابلو نقاشی آبستره:

آبستره یا همان تابلو نقاشی انتزاعی نمایانگر تصویر و پدیده که به صورت طبیعی نمی‌توان درفضای پیرامون آن را یافت کرد.از ویژگی های تابلو نقاشی آبستره می‌توان به استفاده از فرم ها و رنگهای غیر طبیعی برای ابراز یک برداشت و مفهوم در قالب تصویر اشاره نمود.

تابلو نقاشی 

8- تابلو نقاشی پست مدرنیسم:

نقاشی پست مدرنیسم یا پسا نوگرایی از درون مدرنیسم به دنیا پا گذاشته است. تابلو نقشی پست مدرنیسم که از جنگ جهانی دوم به بعد قدم در راه شکوفایی و رشد گذاشته است، و از تاریخی بودن برداشت ها و مفهومات خود و همچنین روی کرد خود در خصوص جامعه و

.روانشناختی خود با توجه به تاریخ مدرنیسم میپردازد

 

تابلو نقاشی 

9- تابلوی نقاشی اوانگارد:

بین سبک از نقاشی و تابلو های نقاشی به گونه ای پیش رویانه میباشد و میتوان آن را به سبک نقاشانی ربط داد که به دنبال نو آوری و نوگرایی در این حرفه و صنعت بودن و همیشه خود را از دیگر هنرمندان جلوتر میدانستند.

تابلو نقاشی 

10- تابلو نقاشی دیواری نگاری:

نشانی از مفهوم و اعتراض و رویکرد جوانان به حواشی و جوامع خود در این نوع تابلو نقاشی ها موج میزند.

تابلو نقاشی 

11- تابلو نقاشی مینیاتور:

سبک مینیاتور در تابلو های نقاشی به خردنگاری نیز گفته میشود. در تابلو های مینیاتور محتوای از تصویر سازی از یک واقعه و یا لحظه به چشم میخورد. سابقه تابلو نقاشی مینیاتور در ایران به پیش از اسلام بازمیگردد.

تابلو نقاشی 

12- تابلو نقاشی عکس:

در بسیاری از تصاویر که توسط عکاسان به ثبت میرسد حرف های نهفته است که از دیدگاه عکاس در قالب یک عکس بر روی بوم تابلو عکس ظاهر میگردد. تابلو نقاشی عکس میتواند هر دامنه ای را در بر بگیرد.

تابلو نقاشی

13- تابلو نقاشی خطی:

 همان طور که از اسم این تابلو تقاشی پیدا است محتوای این تابلو نقاشی نوشتاری میباشد که از سبک های زیبای آن میتوان به تابلو نقاشی خط نستعلیق اشاره نمود.

تابلو نقاشی 

فروش تابلو نقاشی:

نحوه فروش تابلو نقاشی در مجموعه اور دکور بسیار ساده بوده و شما میتوانید پس از انتخاب طرح مدل تابلو نقاشی مورد نظر خود با بخش فروش تابلو نقاشی ما تماس گرفته و سفارش خود را با ابعاد مربوطه به ما اطلاع دهید و در سریع ترین زمان تابلو نقاشی خود را دریافت نمایید.

 فروش تابلو نقاشی

 

فروش تابلو نقاشی در تهران:

فروش تابلو نقاشی در تهران زیر پوشش اور دکور با ارائه خدماتی همچون ارسال رایگان و سریع تابلو نقاشی مورد نظر شما در کل تهران در تلاش است این خدمات را در سر تا سر ایران، برای سهولت خرید شما عزیزان فراهم سازد. در حال حاضر فقط ارسال تابلو نقاشی در تهران به صورت رایگان انجام میگردد.

 تابلو نقاشی در تهران

تابلو نقاشی ارزان قیمت :

قیمت تابلو های نقاشی اصلی بسیار گران بوده و این موضوع سبب شده تا بسیار از ما نتوانیم یک تابلوی نقاشی اصلی داشته باشیم اما امروزه با وجود تکنولوژی جدید میتوانیم تابلو های نقاشی ارزان قیمت تولید میشود که مشابه طرح اصلی میباشند.

ما در مجموعه اور دکور تمامی نقاشی های برتر دنیا را با قیمتی بسیار ارزان در دسترس شما عزیران قرار میدهیم. لازم به ذکر میباشد قیمت تابلو نقاشی بسته به نوع بوم آن و کیفیت چاپ و ابعاد آن متغییر میباشد.

تابلو نقاشی های معروف و خاص:

تابلو نقاشی های معروف همیشه از محبوب ترین ها در دنیا نقاشی میباشد و شما میتوانید با آنها را در ابعاد واقعی سفارش دهید و زیبایی منحصر به فردی را بر روی دیواری خانه، دفتر کار و فروشگاه خود ایجاد نمایید.

 تابلو نقاشی

 

جهت سفارش انواع تصاویر خاص و یا عکس خود به تابلو نقاشی میتوانید با شماره 09120039874 تماس حاصل نمایید.

1مجموع 1 محصول
  • تابلو نقاشی مدرن

    تابلو نقاشی مدرن

    تابلو نقاشی مدرن، ابعاد های متنوع، رنگ درجه یک، هنر دست، اشکال بوم های متفاوت، قیمت مناسب، کیفیت بالا، ارسال سریع.

1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 28 کاربر