بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 در ساعت 13 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کاغذ دیواری نانوون چیست؟

قبل از هر گونه معرفی و توضیحی پیرامون کاغذ دیواری نانوون بگذارید کلمه آن را مورد برسی قرار دهیم.

کلمه نانو ون که در فارسی و بازار کاغذ دیواری ایران نانوون نوشته می شود از دو کلمه NON و WOVEN تشکیل گردیده است که در کنار یک دیگر کلمه NON-WOVEN را میسازند.

کلمه WOVEN به معنای بافته شده و ای کلمه NON عمل عکس آن را نشان میدهد در نتیجه معنی بافته نشده بهترین گزینه برای معنی کلمه نانوون میباشد.

کاغذ دیواری بافته نشده یا کاغذ دیواری نانوون چیست؟

کاغذ دیواری نانوون

کاغذ دیواری از دیر باز تا به امروز مسیری بسیار طولانی را سپری کرده اما امروز میتوان به قدرت گفت کاغذ دیواری نانوون نسل جدید کاغذ دیواری در دنیا میباشد که پا در عرصه دکوراسیون داخلی گذاشته است و کشور های همچون آمریکا و انگلیس پرچم دارهای این تکنولوژی میباشند.

کاغذ دیواری نانوون ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی میباشد که سازگاری بسیار بالایی با محیط زیست و دیوارها دارند.

ویژگی ها و مزایایی کاغذ دیواری نانوون:

یکی از مزایای کاغذ دیواری نانوون، قابلیت تنفس کاغذ دیواری میباشد. و این امر مهم سبب میشود تا هوا و رطوبت در کاغذ دیواری زندانی نگردد، و در گذر زمان از به وجود آمدن قارچ و کپک و گاز های سمی جلوگیری نماید. زیرا تمامی کاغذ دیواری های نانوون قابلیت شست و شو دارند و همین موضوع بافته نشدن و الیاف خاص به خود و همچنین اجازه تنفس، هیچ گونه رطوبتی را در خود به جا نمیگذارد، و این بزرگترین مزیت کاغذ دیواری نانوون میباشد که میتوان به راحتی در آشپزخانه و یا روشویی خانه هم از آن استفاده نمود و طرحی متفاوت نسبت به گذشته از آن بسازید.

در ادامه مزایای کاغذ دیواری نانوون، میتوان به نصب آسان و فوق العاده این کاغذ دیواری اشاره کرد.

سرعت نصب بالا به دلیل عدم نیاز کاغذ دیواری به چسب کاری دوباره و مقاومت به پارگی و عدم وجود هر گونه درز قابل مشاهد پس از نصب،حسن های اصلی کاغذ دیواری نانوون میباشد.

شاید باورکردنی نباشد اما با کمی دانش فنی و دقت میتوانید به سادگی خودتان آنگونه که دوست دارید کاغذ دیواری نانوون خانه ی خودتان را نصب نمایید.

نصب کاغذ دیواری نانوون

از دیگر ویژگی های کاغذ دیواری نانوون جدا سازی آسان آن از دیوارها بوده، و شما در آینده برای تعویض آن و یا پاک سازی آن بدون نیاز به ابزار و یا مواد شیمیایی خاصی میتوانید به کندن آن بپردازید و در نهایت ضایعات آن به محیط زیست و لایه ازون آسیب کمتری میرساند.

عمر طولانی قابلیت شست و شو و دوام بالا، عدم تغییر سایز حتی مقابل نور، همه و همه از مزیت های بیشمار این کاغذ دیواری جوان میباشد. حال با این توضیحات دیگر تردیدی نیست که کاغذ دیواری نانوون به مراتب بهتر و باکیفیت ترین کاغذ دیواری موجود در بازار روز دنیا میباشد.

اور دکور مرکز فروش انواع کاغذ دیواری نانوون در تهران و ایران.

 

 

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر